Hakkımızda

‘MOBU CONCEPT E-TİCARET LTD. ŞTİ” şirketi adı altında Mobilya üretimine başlayan firmamız, çok kısa süre de müşterilerinin takdirini kazanmış ve her geçen gün daha da büyüyerek,bugün çok daha iyi hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Firmamız; Modern Ev Mobilyaları, Modüler Ev Mobilyaları, Duvar Üniteleri, Zigon Takımları ve Orta Sehpalar, Klasik ve Modern Oturma Grupları, Köşe Takımları, yani mobilyaya dair ne varsa tüm ürünlerin üretimini ve satışını yapılmaktadır. Firmamız, ”Kaliteli Üretim Zamanında ve Eksiksiz Teslim”sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyar.

Türkiye’nin öncü mobilya üreticisi Mobu Concept, yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla, özgün ve çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerine panel mobilya sistemleriyle yaşam mekanlarında geniş hareket imkanı sağlayan Mobu Concept, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombine olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliğinin sunduğu sınırsız ihtiyaç ve alternatiflerle tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Yurt içinde ürünlerini 150’nin üzerinde mobilya ve mutfak mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Mobu Concept, ayrıca yaklaşık 15 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Yaşam ürünleri ihracıyla da uluslararası pazarda seçkin markalar arasında yer alıyor. Mobu Concept, prestijli ürünlerinin yanı sıra başarı ile gerçekleştirdiği projeleri taahhüt işleri ile Türkiye’nin en güvenilir ve lider firmaları arasında bulunmaktadır.

Misyonumuz

Mobu Concept ürün ve hizmet kalitesinde örnek bir marka haline getirmek ve bunu sürdürülebilir uzun bir süreye yaymaktır. Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.